Tolstého 4 902 01 Pezinok
+421 903 101 707 info@torhan.sk
Close

O nás

Spoločnosť TORHAN Pharma® vyrába a distribuuje produkty, ktoré dodávajú životu vzrušenie, zlepšujú jeho kvalitu a podporujú moderný a zdravý životný štýl.

Stojíme si za svoju výnimočnú kvalitu. Vynaložili sme všetko potrebné úsilie na to, aby sme sa uistili, že naše výrobky, prísady a balenia spĺňajú najprísnejšie požiadavky. Aby sme to mohli zaručiť, máme oddelenie kontroly kvality, ktoré kontroluje každý postup výroby a zabezpečuje, aby všetky požiadavky spĺňali normy kvality pri vývoji potravinových doplnkov, kozmetických výrobkov a zdravotníckych pomôcok a obalov, ktoré sa uvádzajú na trh v Európe aj mimo nej.

Okrem toho sme členom rôznych asociácií a pracujeme podľa zásad systému bezpečnosti a kontroly kvality. Preto Vám aj ako jedni z mála ponúkame 30-dňovú GARANCIU vrátenia peňazí.

Spoločnosť Torhan® robí váš život krajší a lepší aj prírodnými afrodiziakami pre mužov a ženy. Naše produkty sú kvalitné, bezpečné a certifikované. Za svojimi produktmi si stojíme. Ak výrobok použijete a nebudete s ním spokojný, môžete nám ho kedykoľvek do 30 dní vrátiť a my vám vrátime plnú sumu späť.

Pri výrobe vkladáme dlhoročné skúsenosti a používame len roky overené a kvalitné prírodné zložky.

ODPORÚČAME si stiahnuť ZDARMA náš E-BOOK 7 kľúčov k životu plnému energie.

100% GARANCIA

GMP
Výrobky sa musia vyrábať v súlade s prísnymi požiadavkami. Tieto požiadavky sa nazývajú Good Manufacturing Practice (GMP). Torhan® Pharma vyrába produkty v súlade so smernicami GMP. Naši zamestnanci sú špeciálne vyškolení na výrobu našich produktov.

HACCP
Produkty spoločnosti Torhan® Pharma spĺnajú prísne štandary zabezpečovania kvality založené na analýze nebezpečenstiev miestnych kontrolných bodov. Celý výrobný proces je monitorovaný tak, aby bola dosiahnutá maximálna bezpečnosť potravín.

ISO13485
ISO13485 je štandard pre zdravotnícke pomôcky a systém riadenia kvality, podľa ktorého spoločnosť Torhan® Pharma vyrába svoje produkty.

GMP.jpg
ISO13485.jpg
guarantee_quality.png
tested.png
HAACP.jpg